Vladimír Tůma


Automatické pohony pro posuvné brány

Automatické pohony pro posuvné brány:

Pohony pro privátní posuvné brány do 400kg:

Základním pohonem pro privátní použití bran je pohon Road 400 a Gold 400 se základní řidící jednotkou obsahující běžbé funkce a vinikajícím poměrem cena/výkon. Dále jsou k dipozici pohony Robus 400 a NKSL 400 se sofistikovanou řídící jednotkou s úsporným stand-by režimem, možností zálohování baterií, napájení solárním systémem Solemyo, možností programování pomoci Oview a použití indukčních koncových vypínačů.
Specialním pohonem je pohono Naked NKSL 400 jehož konstrukce umožňuje vestavění do sloupku 150x150mm a disponuje vestavěnými kocovými vypínači (v zimě už nebudete muset čistit hředen od ledu).

Soubory ke stažení:


Leták - Automatické pohony pro posuvné brány.

Detail:


Pohony pro privátní posuvné brány o hmotnosti do 600kg:

Brány o hmotnosti do 600 kg lze automatizovat robustním pohonem s jednoduchou elektronikou za výbornou cenu SLG600 nebo osvědčeným a spolehlivým pohonem s moderní řidí jednotkou Robus 600. Samozřejmostí jsou rozsáhlé možnosti ovládání zařízení a široký sortiment bezpečnostních prvků. Robus 600 je dále díky úspornému stand-by režimu možné napájet baterií či solárním panelem Solemyo, doplnit o indukční koncové spínače, programovat ŘJ pomocí Oviev, režim master-slave pro 2 protiběžné brány, atd.

Soubory ke stažení:


Leták - Automatické pohony pro posuvné brány.

Detail:


Pohony pro posuvné brány s intenzivnějším provozem o hmotnosti do 2500kg:

Pro automatizaci průmyslových bran s intenzivnějším provozem o hmotnosti do 2500 kg lze použít osvědčené vzduchem chlazené pohony RUN. Větraný pohon se sofistikovanou vestavěnou řídící jednotkou, teplotní senzor upravuje tažnou sílu motoru v závislosti na klimatických podmínkách, lze použít indukční koncové spínače, režim master-slave pro souběh 2 bran proti sobě, zálohování baterií a napájení solárním systémem Solemyo. Ke každé bráně je možné individuálně navrhnout způsob ovládání a naplnit tak Vaše představy o automatizaci posuvné brány.

Soubory ke stažení:


Leták - Automatické pohony pro posuvné brány.

Detail:


Pohony pro průmyslové posuvné brány s nepřetržitým provozem o hmotnosti do 800kg:

Pro automatizaci průmyslových bran s nepřetržitým provozem o hmotnosti do 800 kg lze použít osvědčené pohony Giri nebo Nyota. Ke každé bráně je možné individuálně navrhnout způsob ovládání a naplnit tak Vaše představy o automatizaci posuvné brány.

Soubory ke stažení:


Leták - Automatické pohony pro posuvné brány s nepřetržitým provozem.

Detail:


Pohony pro průmyslové posuvné brány s nepřetržitým provozem o hmotnosti do 4000kg:

Specialitou v automatizaci průmyslových bran s nepřetržitým provozem jsou pohony Mec a Fibo, které dokáží pohnout i s posuvnou bránou o hmotnosti 4000 kg. Ke každé bráně je možné individuálně navrhnout způsob ovládání a naplnit tak Vaše představy o automatizaci posuvné brány.

Soubory ke stažení:


Leták - Automatické pohony pro posuvné brány s nepřetržitým provozem.

Detail:Reference - ukázky naší práce naleznete zde.Truhlářství a zámečnictví

Truhlářská a zámečnická (kovo) výroba je založena především na výběru kvalitních materiálů a profesionálním přístupu.

Vrata a brány

Dodáváme a montujeme různé varianty garážových a průmyslových vrat včetně příslušenství, posuvné a křídlové brány z různých materiálů.

Pohony bran a vrat

Dodáváme a instalujeme automatické pohony posuvných a křídlových bran, vrat, závor a výsuvných sloupů.

garážová vrata za 19.500,- Kč

včetně pohonu, montáže a 15% DPH.
Leták ke stažení zde.